İmalat Ekipman

YENİ ENERJİ İZLEME Teknolojileri, Makine Üreticilerine Rekabetçi Bir Avantaj Sağlıyor

👤Omron

Omron Avrupa Pazarlama Müdürü Lars de Bruin, üretim tesisinde enerji tüketimini tamamen optimize etmek için enerji kullanımının bütünsel bir yaklaşımla izlenmesinin oldukça önemli olduğunu söylüyor.

Devamını Oku

ROCKWELL AUTOMATION Anlık Cihaz Analitiği ve Sahada İş Birliği İçin Yeni Enstrümanlar Sunuyor

👤Rockwell Automation

Akıllı cihazlar endüstriyel operasyonları daha bağlı hale getirerek sahada ve tesisinin farklı bölgelerinde çalışanları güçlendirir hale geldi. Dijital dönüşüm yaşayan birçok üretici için bu modern araçların kurulumu çok uzun sürebiliyor, nasıl işlediğini çözmek ve doğru çalışana doğru veriyi gönderir hale getirmek çok fazla yatırım gerektirebiliyor.

Devamını Oku

NSK'dan Rulman ve Vidalı Mil Yenilikleri

NSK, önümüzdeki günlerde yapılacak olan EMO 2017 fuarında (Honover, Almanya, 18-23 Eylül), küresel takım tezgâhları pazarı için çeşitli yeni ve güncel inovasyonları tanıtacak.

Devamını Oku

Mİnİmum Eylemsİzlİk Momenti ile Ağırlığı Azaltılmış Torna Aynası

👤SCHUNK

SCHUNK ROTA NCE hafif yapı ve maksimum taşıma kapasitesi olanaklarını tek bir torna aynasında bir araya getiriyor.

Devamını Oku

HİLTİ’DEN YAPI GÜVENLİĞİNİ Artıran Inovatif Dübeller

👤Hilti

İnşaat sektörüne pek çok farklı kategoride çözüm sunan Hilti, RE 500v3 ve RE 100 Kimyasal Dübel ile HST3 ve HST2 Klipsli Dübel ürünleriyle yapı güvenliğine katkı sağlıyor. Hilti RE 500v3 Kimyasal Dübel, delik pürüzlendirme aparatı ile karotla açılmış deliklerde yük kaybı yaşamayan tek kimyasal dübel olarak dikkat çekerken, Hilti RE 100 Kimyasal Dübel ise beton, doğal taş, tahta gibi ana malzemelerde ve kuru, ıslak, su dolu veya su altı deliklerde ETA onaylı performans sunuyor.

Devamını Oku

GÜVENLİ VE KONTROLLÜ Otomotiv Üretimi

👤Bosch

Bosch Rexroth, yenilikçi çözümleriyle uzun yıllardır otomotiv ve otomotiv yan sanayi kuruluşlarının öne çıkan bir iş ortağı olarak faaliyet gösteriyor. Bosch Rexroth, özellikle ‘direnç kaynağı’ diye de adlandırılan adaptif punta kaynağı teknolojisiyle takdir topluyor. Ayrıca elektrikli vidalama konusunda da projeler üreterek müşterilerine hizmet sunuyor.

Devamını Oku

EATON'DAN ÜRETİCİLERİNE Daha Geniş Sayıda Sensör Ve Aktuatörler

👤Eaton

SmartWire-DT Blok Modülleri makine ve sistem üreticileri için çevresel ekipmanların verimliliğini artırmada yeni ufuklar açıyor.

Devamını Oku